Що значить, коли дарують годинник - прикмети / depositphotos.com

Народні прикмети свідчать, що годинник ні в якому разі не можна дарувати близьким людям - це може стати причиною розбіжностей між вами. Однак, існує переконання, що якщо в прикмети не вірити, то вони по відношенню до людини і не працюють. УНІАН розповість, чи так це насправді, і чи можна дарувати годинник своїй половинці.

Раніше ми говорили про те, що не можна приймати в подарунок і дарувати.

Чому не можна дарувати годинник - відгуки експертів

Фахівці в області езотерики стверджують, що причин тому, щоб не вибирати годинник як кращий подарунок, існує кілька. Перша пов'язана з Китаєм - ієрогліф, який використовують, щоб зобразити хронограф, дуже схожий на той, яким позначають смерть. Люди вірять, що, приносячи в дар людині годинник, ви прискорюєте час її кончини.

Відео дня

Друге повір'я менш критичне, але теж неприємне - годинник відміряє час до розставання. Тобто, хороші відносини між дарувальником і адресатом швидко закінчаться. До того ж, той, хто дарує годинник, віддає людині частину свого часу, причому, не найкращого - з бідами і печалями. Це, до речі, пояснює, чому не можна дарувати годинник мамі - ви ж не хочете, щоб життя вашої рідної людини було наповнене горем.

Чи можна дарувати годинник дівчині або хлопцю 

Вважається, що дарувати наручний годинник другій половинці не можна - це обов'язково призведе до розлуки і розставань. Як тільки стрілки циферблата зупиняться, пара відразу ж почне сваритися, а то і зовсім оголосить про розлучення. Навіть якщо механізм здається міцним і надійним - краще не ризикувати і подарувати більш нейтральний подарунок. Хоча, вірити в таку прикмету чи ні - вирішувати тільки вам, адже відносини між людьми залежать не від якості якогось пристрою.

Чи можна дарувати годинник чоловікові на День народження

У діловій сфері люди часто дарують один одному якісь корисні речі - органайзери, дорогі ручки, портмоне і навіть годинники. Якщо він дорогий і якісний, то може підкреслити статус людини. До того ж, іменинник може дуже хотіти якийсь конкретний годинник і буде дуже радий подарунку. В такому випадку ви можете не переживати про прикмети - головною виявиться позитивна реакція людини на подарунок. 

Як подарувати годинник в обхід прикметам - поради

Існує кілька способів, як подарувати годинник людині і обійти всі неприємні забобони:

  • виставте на годиннику неправильний час, а одержувач нехай виставить його сам - так він стане господарем подарунка;
  • подаруйте футляр з грошима, а годинник нехай купить собі людина самостійно.

Також можна схитрувати і купити який-небудь гаджет з вбудованим годинником - так у вас вийде і бажання адресата виконати, і не враховувати забобони, пов'язані з механічними циферблатами.

Вас також можуть зацікавити новини: