Над Україною нависла небезпека / news.bigmir.net

Астролог Дмитро Уранус заявив, що кінець травня і початок червня 2022 будуть дуже важкими для України. У цей період можуть посилитися військові дії.

"Для України кінець травня і червень 2022 виявляться досить важкими з військової точки зору. Можливо буде позначатися нестача озброєнь і боєприпасів, втома і виснаженість військ. Дуже ймовірна тимчасова втрата нових територій на сході. Тактичні відступи в деяких місцях будуть розумні і необхідні заради збереження життів військових ЗСУ", - написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Також він додав, що в найближчі півтора місяця Україні потрібно бути на чеку. Нам необхідно вистояти в цей важкий період.

"Оскільки армія Росії в найближчі півтора місяця вийде на свою максимальну ефективність, то сильніше і інтенсивніше, ніж в найближчі півтора місяця, вони наступати не зможуть. Україні потрібно вистояти в цей важкий період", - додав астролог.

Після 5 червня ситуація в Україні почне трохи змінюватися в кращу сторону. Зміни можуть відбутися вже в серпні 2022 року.

"Після 5 липня Марс переходить в Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо в серпні. Телець знак України, і бог війни Марс втратить свій натиск і силу проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору в липні", - зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше астролог назвав найнебезпечніші міста України, там буде багато жертв.

Вас також можуть зацікавити новини: