Рак віддає відносинам всього себе, вкладаючи душу / фото ua.depositphotos.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які вважають за краще моногамні відносини. З ними можна не боятися зрад.

Про це пише "Клубер". 

Рак

Рак віддає стосункам всього себе, вкладаючи душу. Саме тому вони не мислять життя з кимось ще, крім свого партнера. 

Він настільки відданий своїй другій половинці, що може навіть здатися дещо нав'язливим. Але саме така непохитна відданість і робить його моногамним.

Читайте такожМісячний календар на травень: сприятливі та несприятливі дніКозеріг

Козероги хочуть у стосунках моногамію, адже вона якнайкраще зображає особливості їхнього характеру. Це дуже консервативні люди, "ретрогради", які не сприймають вільні відносини.

Козероги віддані і чесні, і очікують від вас того ж у відповідь. Вони віддані у всьому, що роблять, і вважають за краще заводити відразу серйозні відносини зі своєю потенційною спорідненою душею, а не витрачати час на швидкоплинні задоволення.

Лев

Леви воліють моногамні відносини, оскільки дуже цінують відданість і вірність. І ця їх риса настільки сильно виражена, що часом може зробити їх схильними до заздрості або ревнощів.

Будь то просто побачення або шлюб, народжені під цим знаком воліють постійні і віддані відносини, повні щирості і чесності.

Діва

Діва повністю присвячує себе справі, і романтичні відносини тут не виняток. Це вроджені перфекціоністи, а тому коли вони з кимось зустрічаються, то ставляться до партнера вкрай серйозно.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram