Українські прикордонні кораблі в порту Одеси / REUTERS

Сьогодні, 3 липня, відзначається спільне свято Військово-Морських сил України, а також річкового і морського флоту. Робота моряків відповідальна, важка і неймовірно важлива для нашої країни. Флот захищає Україну на воді, а також відстоює наші морські кордони. У цей день всі працівники цивільного та військового флоту приймають привітання та подяку.

Історія свята

На початку 2000-их років цивільний флот і військові ВМС України відзначали свої свята окремо. 18 листопада 2008 року Віктор Ющенко встановив професійний день працівників морського і річкового флоту і ВМС у першу неділю липня, а минулі свята були скасовані.

У 2011 році Віктор Янукович призначив датою свята останню неділю липня. Але Петро Порошенко указом 2015 року повернув стару дату. У 2021 році День морського і річкового флоту України відзначається 7 липня.

Привітання з Днем морського і річкового флоту України

Вітаю з Днем флоту України та бажаю міцного здоров'я, впевнених сил, вірних цілей, великих ідей, бравої удачі, безперечних успіхів, величезних досягнень, великих перемог та непереможної хоробрості серця.

Листівки З Днем Військово-Морських сил ЗСУ / фото allkharkov.ua

Вітаємо всіх причетних до Дня Флоту України! Нехай наші судна будуть непотоплювані навіть у найважчий і найстрашніший шторм. Супутнього вітру та вдалого плавання, яке приносить тільки радість, а не горе. Із професійним святом і нехай сонце завжди сяє для українського флоту.

З Днем Військово-Морських сил ЗСУ / meest-online.com

Із Днем Флоту України всіх, хто має до цього відношення. Нехай ваша служба буде простою та приємною, нехай шторму обходять стороною, а життя тішить лише сонячною погодою. Зі святом та успіхів на шляху професійному та особистому, нехай збудуться всі сподівання та виправдаються всі надії.

Привітання З Днем Військово-Морських сил ЗСУ / skynews.club

Бажаю я рідній країні

Ще поплавати хвилею.

Підняти колишню славу,

Щоб гордість за державу

І за суди, і за людей,

Щоб було багато кораблів.

Вітаю з Днем флоту! Бажаю міцного здоров'я, впевнених сил, вірних цілей, великих ідей, бравої удачі, безсумнівних успіхів, величезних досягнень, великих перемог і непереможної хоробрості серця.

***

З Днем флоту України вітаю тебе! Бажаю плисти по життю легко і вільно, як по морських хвилях, бажаю успішних проривів і гучних перемог. Нехай хвилюється море, а не твоє серце, нехай здається ворог, а не ти. І скільки б років не минуло, залишайся завжди здоровий, міцний, відважний і непереможний.

Вас також можуть зацікавити новини: