Гурт "Kalush" презентував лірину пісню / Скріншот Instagram

Відомий український гурт "KALUSH" 19 квітня презентував нову пісню "Останній раз". Цього разу гурт записав трек спільно з українськими виконавцями Adam та Balsam.

Як поділився соліст "KALUSH", "Останній раз" – це романтична пісня, яка розповідає про відчуття втрати, але водночас вона дає надію на нові звершення. У композиції присутньо чимало монологів співаків та їх роздуми про кохання. Також вони оспівують розлуку та почуття людей. 

"Йо, ми продовжуємо створювати круті колаборації, тож ловіть новий трек з Adam та Balsam — "Останній раз". Пісня відтворює мить перед розлукою, де кожне слово та дія набувають особливого значення, демонструючи коханій людині її надзвичайну важливість. Слухайте наш перший спільний трек та діліться враженнями", – написав у Instagram Олег Псюк.

Скріншот Instagram

Також про перший спільний проєкт розповів фронтмен гурту "Adam". За його словами, він отримав задоволення від співпраці, тому що запис пісні пройшов легко та творчо.

"Це була дуже цікава співпраця, попри те, що раніше ми не співпрацювали. Це було вперше й це було так круто і легко, так творчо! Всі були дуже сильні у своєму ділі: хлопці які долучилися, наш аранжувальник і саундпродюсер Міша Мелкумян та Макс Козаченко, наш гітарист з "Adam". У нас вийшла така собі чоловіча зустріч, де ми створили трек "Останній раз", який мені дуже подобається. Маю надію, що і вам він сподобається", - поділився співак.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що гурт Kalush Orchestra розпався. Його соліст Олег Псюк розповів, що сталося.

Вас також можуть зацікавити новини: