Співачка приїде до України / прес-служба

Лідерка легендарного нідерландського метал гурту Шарон ден Адель виконає хіти колективу Within Temptation у супроводі GOSORCHESTRA та хору. Це буде перший виступ закордонного артиста такого рівня в Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Унікальна програма складатиметься із нових аранжувань, створених українською композиторкою Марією Яремак спеціально для ATLAS UNITED 2024.

За словами Шарон, музика важлива завжди, але під час війни ще більше. Вона об’єднує, надихає і надає сил. Тому прихильникам у Києві вона обіцяє особливе шоу.

Відео дня

Від самого початку повномасштабного вторгнення гурт активно підтримує Україну і навіть присвятив їй свій останній альбом. У перші місяці війни артисти записали live-виконання пісні Whole World Is Watching з українським прапором на тлі для телемарафону Save Ukraine #StopWar. А на початку року Шерон приїжджала до української столиці, щоб зняти кліп на пісню гурту A Fool's Parade, записану з українським музикантом Alex Yarmak. Всі роялті з цього треку гурт передає благодійній ініціативі Music Saves Ukraine. Під час візиту Шерон була вражена витримкою та єдністю українців, не залишивши їх байдужими.

"Україна - прекрасна, а її народ неймовірно стійкий та сповнений енергії в цій надскладній ситуації. Це джерело натхнення для нас і для багатьох у всьому світі. Просто знайте, що ви не самі, вас підтримує дуже багато людей. Слава Україні!", - каже Шерон. 

Вокалістка культового гурту Within Temptation виступить в Україні

Вокал Шерон звучатиме в супроводі хору та симфонічного оркестру: вперше на сцені ATLAS виступить GOSORCHESTRA — оркестр, що спеціалізується на виконанні поп- та рок-хітів в симфонічному аранжуванні! Українці вже бачили виступи GOSORCHESTRA на подіях від партнера фестивалю, організатора концертів симфонічної музики A CONCERT. 

Окрім цього, разом з Шерон на сцену вийде українська композиторка Марія Яремак, яка працювала над аранжуванням цієї незвичайної програми, щоб доповнити незабутній вокал солістки акомпанементом на клавішних.

"Колись я дуже захоплювалася легендарним лайв-альбомом Within Temptation - Black Symphony. Проте, навіть не могла і подумати, що одного разу в Україні ми не тільки спробуємо відтворити схожий формат, але що і я стану частиною цього процесу. Ми вирішили з Within Temptation додати деякі українські елементи в один з номерів. Тому на початку виступу ви зможете почути етнічні мелодії, заховані в оркестрове полотно. Навіть слухаючи це зараз, я вкриваюсь мурахами", - коментує майбутній виступ Марія Яремак.

Вас також можуть зацікавити новини: