Фото інстаграм Melovin

Співак Melovin, який нещодавно говорив про нечесність Нацвідбору на "Євробачення" та що Alyona Alyona і Jerry Heil нібито заплатили за свою перемогу, тепер змінив свою позицію. Він вперше пояснив, що це сказав на емоціях.

"Ми всі помиляємося. Я взагалі вважаю, те, що я зробив - це повна лажа. Це були не мої думки в цей момент. Це було диструктивно, я це приймаю. От така була у мене жертовна позиція. Але все ок, я дуже люблю дівчат і бажаю їм успіху на "Євробаченні". І вони це знають. Альона до мене в гримерку приходила, поради давала", - розповів Melovin в програмі "Люкс ФМ".

Також співак додав, що не тримає образ на журі та глядачів за те, що посів третє місце на Нацвідборі. 

"Я дуже щасливий, що у нас живе музика. Я зараз живу без образ. І чому вже ображатися? Поїде дуже класна пісня, поїде класно вкладене промо. Я радий, що я не вклав стільки грошей, як Jerry Heil та Аlyona Аlyona в рекламну кампанію", - додав Melovin.

Нагадаємо, нещодавно мовознавець Ірина Фаріон різко висловилася на адресу переможниць Нацвідбору на "Євробачення-2024" Jerry Heil і Аlyona Аlyona. Вона назвала дівчат позориськом на весь світ, адже не розуміє їхні псевдоніми.

Вас також можуть зацікавити новини: