Емілі Блант розповіла про ставлення режисера під час кастингу / фото Getty Images

Відома британська акторка Емілі Блант, яка знялася в оскароносному "Оппенгеймері", шокувала подробицями співпраці з російським режисером Андрієм Кончаловським. Актриса розповіла про знущання чоловіка на знімальному майданчику.

Емілі Блант поділилася, що проходила кастинг на роль у фільмі "Лев узимку", режисером якого був Андрій Кончаловський. Однак акторка так і не отримала роль. У картині зіграла дружина росіянина Юлія Висоцька.

Андрій Кончаловський / Скріншот Instagram

Як пише видання The Sun, Блант звинуватила режисера в женоненависництві. За її словами, Кончаловський словесно знущався з неї, коли їй було всього 19 років:

Відео дня

Він був дуже жорстоким під час проб. Йому було приємно ставити мене на місце, а атмосфера була женоненависницькою. Я була розчавлена, коли все закінчилося. Я добре запам'ятала той досвід. Це було жахливо, на той момент я відчувала себе нікчемою.

Знаменитість пригадала, як режисер спілкувався з нею. Акторка каже, що ставлення Кончаловського було нестерпним.

"Режисер поводився жахливо. Ти все ж таки не завжди виявляєшся досить стійким, подібне ставлення зачіпає твої почуття, тому актори іноді почуваються як в окопах. Буває, що все виходить легко і красиво, а іноді доводиться стикатися з чимось болючим. Зазвичай, я готова до подібних речей. Як актор ти маєш бути готовим тримати удар", – додала Емілі Блант.

Нагадаємо, раніше відомого польсько-французького режисера Романа Поланскі звинуватили у сексуальному насиллі неповнолітньої.

Вас також можуть зацікавити новини: