Фото інстаграм Майкла Джексона 

Американський співак Майкл Джексон неодноразово робив пластичні операції, аби, за його словами, вдосконалити своє обличчя. Проте нещодавно його колишній охоронець Метт Фіддес вперше розповів, що саме стало причиною для першої зміни зовнішності. Виявилося, що це через образи рідних. 

"Раніше родина Майкла часто дражнила його через розмір носа. Його називали "великий ніс" і таке інше. Він говорив, що його батько найбільше ображав і казав так: "Ти отримав це не від мене, ти отримав це від своєї матері", ці слова дуже ранили Майкла", - розповів чоловік у подкасті "The Stephen Sully Study".

Майкл Джексон у дитинстві / фото інстаграм Майкла Джексона 

Тому 1979 році Майкл зробив першу ринопластику, аби зупинити знущання батька. Також у співака була травма носа, тому операція вирішила дві проблеми Джексона, про що охоронець розповів так: 

"Майкл танцював у середньому близько трьох годин на день. На одному з етапів він робив 50 обертань поспіль і впав. В результаті, він зламав собі ніс і побачив у цьому прекрасну можливість, поки він перебував під наркозом, просто зменшити його".

Чоловік додав, що потім у артиса було багато хірургічних втручань і він навіть не може згадати їхню точну кількість. 

"Я не знаю, скільки операцій йому зробили. Я не обговорював із ним детально. Тоді про пластичну хірургію або ботокс ми не могли говорити. Йому доводилося підтримувати цей імідж, тому що за ним стояли звукозаписні компанії, які платили мільярди", – сказав Фіддес.

Що відомо про Майкла Джексона

Майкл Джексон з дитинства любив співати, а вже у 12 років виступав в дитячій групі "П'ятірка Джексонів" разом з братами. Потім він здобув шалену популярність завдяки хітам "Billie Jean", "Beat It" та іншим пісням. 

Джексон володар багатьох престижних нагород, зокрема мав 13 премій "Греммі".

На жаль, 25 червня 2009 року Майкл раптово помер через зупинку серця. Чоловіку було 50 років. 

Нагадаємо, нещодавно зірка фільму "Красуня на всю голову" вперше розповіла про серйозне захворювання.

Вас також можуть зацікавити новини: