Дьомін не бачить зради у тому, аби брати інтерв'ю в громадян України, навіть скандальних / колаж УНІАН

Відомий ведучий та інтерв'юер Слава Дьомін, якого захейтили через блогера та "психолога" Спартака Субботи, пояснив, навіщо взяв інтерв'ю в нього. На таке ж питання шоумен відповів і щодо блогерки Анни Алхім.

В інтерв'ю для РБК-Україна Дьомін прокоментував хейт підписників у мережі щодо того, що він "тягне" в український медіапростір скандалістів та осіб з поганою репутацією. Слава каже, що зараз важко зрозуміти, де "градація нормальності та хейту".

Зокрема, він згадав інтерв'ю з Алхім і стверджує, що половина коментарів були позитивними, глядачам сподобалося, а інша – нейтральною або негативною:

Відео дня

Щодо того, що кажуть, що я тягну таких персонажів. Я вважаю, що я не порушую жодного закону, який є в Кримінальному кодексі України. Який є в принципі в законодавстві. Це не державна зрада, брати інтерв'ю у громадянина України. Я не бачу в цьому жодної зради. Якщо цією людиною не займається СБУ, інші органи, тобто вона не під слідством. Відповідно вона - звичайний громадянин України, який також має право бути будь-де, в будь-якому публічному просторі.

Також Дьомін додав, що у своїх інтерв'ю він намагається зрозуміти та показати глядачам, чому або через що та чи інша людина потрапила у скандал. 

"Якщо б в мене була можливість брати інтерв'ю у російських полонених, я б напевно також взяв. Щоб спитатися - "навіщо?".. От Золкін, наприклад, бере інтерв'ю у полонених. Я не чув, щоб йому закидали, що він тягне в інформаційний простір України росіян", – зазначив ведучий.

Дьомін висловився про Алхім та Субботу

Анна відома своєю "принциповою позицією" щодо російської мови. Блогерка не планує переходити на українську. Слава каже, що розуміє її, тому що сам з російськомовної родини, проте не підтримує її позицію.

"Її постійно цькують. Це цькування, це булінг людини за те, що вона не робить те, чого хочуть інші. Я за українізацію, я сам з російськомовної родини, але перейшов на українську. І нормально до такого ставлюся. Я патріот України і вважаю, що одна-єдина українська мова має бути", - зазначив Дьомін.

Анна Алхім / Скріншот з відео

Щодо Спартака, то шоумен не приховував, що псевдо психолог – "неоднозначний персонаж". Під час інтерв'ю, як поділився Дьомін, він намагався збагнути, чому Суббота обрав таку стратегію поведінки.

"Хтось вважає його брехуном, хтось вважає його професіоналом, хтось вважає, що в нього немає освіти. Але він як українець в принципі має право з'являтися в будь-якому просторі. І мені було цікаво, чому він недоговорював певну інформацію, чому він саме так себе поводив з друзями і багато іншого. І мені стало в певний момент зрозуміло. А те, що мені закидають, що я їх тягну та підтримую - я ніде не говорив, що підтримую цих гостей та інших, в тому числі", – вказав інтерв'юер.

Спартак Суббота / Скріншот з відео

До слова, Суббота став відомим завдяки спільному проєкту з Євгеном Яновичем "Подкаст терапія". Він називав себе психологом, кандидатом наук та говорив, що має медичну освіту. Пізніше з'ясувалося, що Спартак бреше і він навіть мав інтимні стосунки з клієнтками. Після цього на нього посипався масовий хейт і він тривалий час не з'являвся в інфопросторі.

Нагадаємо, раніше Спартак Суббота заявив, що не піде служити і назвав причину.

Вас також можуть зацікавити новини: