Спартак Суббота заявив, що навчається на докторантурі / Скріншот Instagram

Відомий блогер Спартак Суббота, який втрапив у скандал, тому що видавав себе за іншу людину, зізнався, що не боїться служити в лавах ЗСУ. Однак поки що він не буде цього робити і пояснив чому.

Як відомо, блогер навчався в суворовському училищі, проте сам Спартак каже, що не вважає це військовим вишколом. За його словами, поки що він не оновлював дані в ТЦК згідно з новим законом про мобілізацію. Проте додав, що зробив це ще до повномасштабного вторгнення.

"Дані в ТЦК ще не оновлював після виходу закону. Але я оновлював дані прямо за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення. Отримав військовий квиток. Все що треба зробив буквально за кілька днів до повномасштабки. Тому що було таке відчуття, що щось буде, і хай воно собі буде, хай буде воєнний білет, він зайвим не буде. Тому я оновив", – вказав Спартак.

Також він зазначив, що поки не планує йти у військкомат. Причиною цьому називає своє навчання на докторантурі. Коли він її закінчить, як пояснив Суббота, піде у ТЦК.

"Я зараз в докторантурі, якщо я буду продовжувати навчання. Була кандидатська, зараз докторантура. Вона закінчиться, після неї або викладацька діяльність, залежно від того, куди я буду рухатися, або в науково-дослідницькому напрямку, або у викладацькому. Тому треба буде йти оновлювати дані", – розповів блогер.

На запитання про те, чи боїться Спартак служити, він каже, що ні. Однак додає, що, як і всі люди, боїться болю та смерті.

До слова, Суббота прославився завдяки спільному проєкту з Євгеном Яновичем "Подкаст терапія". Сам блогер називав себе психологом, кандидатом наук та заявляв, що має медичну освіту. Однак згодом інший блогер опублікував розслідування про так званого психолога і заявив, що Спартак бреше своїм шанувальникам.

Пізніше з'ясувалося, що Суббота навіть мав сексуальні стосунки з клієнтками. Після цього Янович розірвав усі зв'язки з колегою, а на самого блогера посипався шквал критики.

Нагадаємо, раніше відомого ведучого захейтили через скандального Спартака Субботу.

Вас також можуть зацікавити новини: