Кондратюк просить Зеленського заборонити гастролі росіян, але не всіх / фото УНІАН

Український продюсер Ігор Кондратюк розповів про свою петицію на сайті президента України, в якій він вимагає від Володимира Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні.

За його словами, заборонити гастролі в Україні потрібно далеко не всім російським артистам. Про це він сказав в інтерв'ю "Сьогодні".

"Перше, що мені спадає на думку, – це публічні заяви російських артистів щодо неприйняття окупації Росією Криму, що свідчило б про відсутність у таких артистів важкої психічної хвороби "Кримнаш". І засудження агресивних дій Росії проти України, - говорить він.

Відео дня

Українці, за словами Кондратюка, - мирні і толерантні люди, але "не для імперців, "рашистів" і пособників президента РФ.

Читайте такожВ СБУ пояснили, чи може Моргенштерн приїздити до України на гастролі

Останньою краплею для створення своєї петиції він назвав концерт росіянина Басти в Україні.

Раніше Кондратюк створив петицію на сайті президента Володимира Зеленського, в якій вимагає заборонити концерти російських зірок в Україні. За його словами, дозволяти російським зіркам виступати в Україні - це нонсенс і колаборація з агресором.

До цього Кондратюк розкритикував Ані Лорак і Світлану Лободу за виступи в Україні, бо з 2014 вони живуть і працюють в РФ. А також він висловився про українців, які ходять на концерти до російських артистів.