Ігор Кондратюк поставив на місце скандального репера / колаж УНІАН

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк висловився про скандального репера Серьога, який став на бік окупантів після 24 лютого 2022 року. Зрадник з Білорусії наплів маячні про війну та назвав українців "нацистами".

Серьога багато років жив і будував свою кар'єру в Україні. Однак зараз він раптово забув про минуле і активно розповсюджує російську пропаганду. Репер цинічно бреше про українців та захищає путінський режим. Цього разу він видав, що в Україні нібито живуть лише "нацисти". Як відомо, в путініста народилося двоє синів від українки Поліни, яких він викрав в матері. Свої дії зрадник обґрунтував тим, що не хоче, аби його діти жили серед "нацистів".

"Я з тривогою почав спостерігати, в якому оточенні їх виховують. Я розумію, що тут йдеться про вибір цінностей, про те, в якій картині світу вони будуть дорослішати. І вибір там між відповідальним підходом і підходом, де не так багато відповідальності, між патріотичним і ліберальним. Якщо коротко висловитися, я не хотів би, щоб моїх синів виховували нацисти. І тому ми домовилися з їхньою мамою, що я буду їх виховувати", – заявив скандаліст.

Відео дня
Серьога / скріншот з відео

Пропагандистську заяву репера не оминув його екс-колега по шоу Ігор Кондратюк. Продюсер переконаний, що в путініста "не все в порядку з головою", якщо він верзе подібну маячню.

"Тут брутального Серьогу брутально поім*ла ФСБ, здається. А мо' він чимось сильно затягнувся? Або просто сеча в голову підійшла? З ким доводилось працювати!" – прокоментував висловлення Серьоги Кондратюк.

Скріншот Facebook

До слова, Серьога – ще той фанат Радянського Союзу. Він говорив, як йому шкода, що "братні народи" розпалися. Відтак, путініст мріє, аби Україна, зокрема, стала частиною РФ. У 2021 році зрадник підтримав режим білоруського диктатора Олександра Лукашенка, а після початку повномасштабного вторгнення він публічно підтримав напад Росії на Україні.

Нагадаємо, раніше Серьога зробив чергову цинічну заяву про війну і підтримав окупантів.

Вас також можуть зацікавити новини: