Тимур та Інна Мірошниченки більше не планують всиновлювати дітей / Скріншот Instagram

Відомий ведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна, які рік тому всиновили хлопчика, планують взяти до себе в родину ще одну дитину. Однак поки що їм цього не вдалося. Інна розповіла, як скоро це станеться, а також пояснила, чи планують вони ще всиновлювати дітей.

За словами жінки, вона пройшла курси усиновлювачів і тоді їй відповіли, якої статі та віку дитину, вони з коханим можуть взяти. Проте процес всиновлення просувається не надто швидко.

"Дуже багато моментів залежить не від нас, не від мене. Від різних служб, органів, структур... Як тільки все буде ясно та зрозуміло, я усе розповім", – вказала Інна.

Дружина ведучого підкреслила, що вони в пошуках дівчинки, яка була б старшою за їхніх дітей. Як відомо, наразі подружжя виховує 6-річну доньку Мію, 5-річного Марка та всиновленого 3-річного Марселя.

"Ми досі маємо намір всиновити дитину віком від 8 до 12 років, в пошуці 8-10 років, щоб не була занадто великою різниця. Але не принципово", – додала жінка.

Тимур та Інна Мірошниченки з дітьми / Скріншот Instagram

На питання про те, чи будуть вони з Тимуром всиновлювати ще дітей, Інна відповіла, що планують взяти паузу. Причина наразі в тому, що розмір їхньої квартири не дозволяє поселити ще більше людей.

"Ми поки збираємося зупинитися на четвертій дитині, просто з огляду на те, що у нас більше немає місця в квартирі, куди б ми могли розмістити ще одну дитину. Але коли наші житлові умови дозволять нам прийняти ще дітей - ми на цьому не зупиняємося. І п'ята, можливо, шоста - поки не можу сказати", – сказала Інна.

Нагадаємо, раніше дружина Тімура Мірошниченка показала, як змінився їхній названий син за рік у родині.

Вас також можуть зацікавити новини: