Інна Мірошниченко показала зміни Марселя за рік / фото інстаграм Інни Мірошниченко

Дружина українського ведучого Тімура Мірошниченка - Інна - показала зворушливе відео, як за рік змінився їхній названий син Марсель.

Вона пригадала, як родина долала складний шлях, завдяки якому хлопчик тепер може жити в повноцінній родині.

"22 червня 2023. Ми стоїмо в залі суду, тримаємося за руки і плачемо, бо щойно суд оголосив, що Марсель офіційно наш син! Плачемо, бо розуміємо, що пройшли дуже складний шлях до цього. Плачемо, бо ніхто не вірив у нього до нас. Плачемо, бо знаємо, що зробимо його щасливим! "Це складний випадок, немає ніяких гарантій", - казали нам. "Подивитесь на нього за рік…", - відповів тоді Тім", - написала Інна та показала відео-трансформацію Марселя в своєму Instagram. 

Вона також зазначила, що зараз є покращення зі станом здоров'я сина. Марсель зміг подолати складні діагнози і за рік в їхній родині майже наздогнав однолітків. Про це Інна написала так: 

"Усього рік, який зцілив життя! Це феноменальні зміни. Він ходить, бігає, їздить на самокаті. З хлопчика, який не мав емоцій і усього боявся, Марс перетворився на хохотуна, який прагне вивчати все беззупинно! Прагне обіймів, біжить, аби поцілували колінку після удару, засинає на грудях батьків. Такі прості речі, які говорять про прив'язаність! Прив'язаність, яку ми будували крок за кроком попри всі складнощі. Цей рік був важким. Але коли ми бачимо результат, то не можемо стримати сліз щастя".

До слова, у 2018 році в Тімура та Інни народилася перша донька Мія. Вже за рік на світ з'явився син Марко. У 2023 році подружжя ухвалило рішення про всиновлення і забрало в родину хлопчика Марселя. 

Інна та Тімур з дітьми / фото інстаграм Інни Мірошниченко

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Тімур та Інна Мірошниченки готуються стати батьками вчетверте.

Вас також можуть зацікавити новини: