Смеюха виховує сина / Скріншот Instagram

Екс-солістка гурту "НеАнгели" Вікторія Смеюха народила первістка. Про це розповіла ведуча Аліна Доротюк зі слів людини з близького оточення артистки.

За її словами, зараз Смеюха живе в Італії та виховує маленьку дитину. Однак, що саме наразі відбувається в особистому житті артистки, вона не знає, оскільки та перестала відповідати їй на повідомлення.

"Вона не в Росії. Наскільки мені відомо з близького оточення, що вона в Італії. Ба більше, мені сказали, що це стовідсоткова інформація, що вона народила дитину. Не знаю, чи вийшла заміж. Вона спочатку мені відповідала, а потім взагалі перестала", - розповіла Аліна в програмі "Люкс ФМ".

Варто зазначити, що раніше про це говорив оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов. За його словами, Смеюха народила сина від свого обранця-іноземця.

До слова, сама артистка ніяк це не коментує. Ба більше, вона вкрай рідко з'являється у своїх соціальних мережах.

Нагадаємо, раніше блогер Беспалов говорив про те, що Смеюха втекла в РФ і намагається будувати там кар'єру. За його словами, зірка хотіла розкішне життя, але отримати його в Україні не змогла.

Після цього артистка вийшла на зв'язок і сказала, що весь час була в Києві, а потім поїхала, щоб відвідати рідних. Звинувачення Беспалова вона назвала безглуздою фальшю.

Вас також можуть зацікавити новини: