Дружина Сергія Мартинюка позитивно відреагувала на його рішення мобілізуватися / Скріншот Instagram

Український співак, фронтмен гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк, який у травні мобілізувався до ЗСУ, розповів про своє рішення піти на фронт. Артист також відповів, яка була реакція на це в його дружини.

За словами виконавця, його рішення про приєднання до ЗСУ було обдуманим. Він давно планував це зробити. Варто вказати, що Мартинюк пішов воювати добровільно. Співак каже, що ухвалив таке рішення через сімейні обставини.

Одного дня він просто відчув, що "час настав і годі зволікати". Нині Сергій проходить військові навчання, однак він аже розуміє, де служитиме, але подробиць не розкриває.

Відео дня

"Я почекав, коли трохи підросте донька і дружині стане легше справлятися з двома дітьми", – вказав артист в інтерв'ю для Show 24.

Мартинюк з дітьми та дружиною / Скріншот Instagram

Також соліст "Фіолет" розповів про реакцію дружини на його мобілізацію. Як поділився Мартинюк, кохана підтримала його і спокійно поставилася до такого рішення. 

"У нас було чимало дискусій за останній рік. Від того, що армія – це не для мене з моїм відчуттям комфорту і звичками, до того, що тут я набагато корисніший. Врешті, її підтримка, а зараз подеколи й нотки гордості в голосі, важили для мене чи не найбільше. Зараз це тримає і надихає", – запевнив співак.

На додаток, виконавець поділився, що колеги з гурту позитивно відреагували на його вступ до ЗСУ. Ба більше, дехто з них також долучився до військових лав.

Що відомо про Мартинюка

Окрім гурту "Фіолет", Сергій також є учасником сайд-проектів Kolos & Brothers, "ТраТаТа". Він є активним громадським діячем та артдиректором фестивалю "Бандерштат".

Співак брав участь у Помаранчевій революції та був головним редактором волинських видань. За час співочої кар'єри випустив декілька альбомів, зокрема, "Нерводрами", "Lvivlive", "Kamasutra".

Нагадаємо, раніше Геннадій Попенко розповів про реакцію коханої на його вступ до ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: