Дружина Геннадія Попенка підтримала його рішення піти служити / Скріншот Instagram

Відомий актор та ведучий програми "Загублений світ" Геннадій Попенко, який раніше висловився про ухилянтів, розповів, як відреагувала дружина Ірина на його рішення приєднатися до лав ЗСУ. Телезірка також розповів про стосунки з сім'єю на відстані.

Як відомо, у перші дні повномасштабного вторгнення ведучий з дружиною та дітьми потрапили в окупацію в Іванкові Київської області. Після звільнення селища Попенко приєднався до тероборони, а пізніше став на захист країни у лавах ЗСУ.

За словами Геннадія, Ірина підтримала його рішення вирушити на фронт. Він каже, що вона сама багато допомагає, волонтерить і, можливо, навіть сама б захищала державу зі зброєю у руках.

Відео дня

"Після повномасштабного вторгнення, окупації дружина сильно змінилася. Мені здається, що якби їй дали можливість стріляти у ворога, то вона б ані на мить не замислилася би. Їй важко було би пояснити собі, чому її чоловік не служить в армії в такий момент. Так само і мені було би важко вигадати аргумент, чому я не в армії", – поділився актор в інтерв'ю для OBOZ.UA.

Попенко з дружиною Іриною / фото УНІАН

Попенко розповів, що не часто має можливість провести час з родиною. Однак в них з Іриною вже є традиція щоденно телефонувати один одному за допомогою відеозв'язку. Ведучий додає, що насолоджується навіть такими моментами, проведеними з рідними.

"Щовечора ми намагаємося зробити відеодзвінок. Щоб дівчата змогли побачити тата. Звісно, розмова виходить заголосна, але ж це щастя – мати можливість побачити нові синці меншої чи почути про успіхи у баскетболі старшої. У нас із дружиною було багато сімейних традицій до моєї служби в армії. Але зараз тішимося із того, що маємо", – зазначив Геннадій.

Геннадій та Ірина Попенки з доньками / Скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Геннадій Попенко назвав умову для закінчення війни.

Вас також можуть зацікавити новини: