Маша Єфросиніна розповіла про правила спілкування з чоловіком / Скріншот Instagram

Чоловік відомої ведучої та інтерв'юерки Марії Єфросиніної – Тимур Хромаєв – від початку повномасштабного вторгнення служить у лавах ЗСУ. Це було його добровільне рішення. Телезірка, яка раніше розповіла, як змінилася,  пояснила, як переживає розлуку з коханим та його службу на фронті.

За словами Марії, вона має декілька способів, як втамувати біль та стрес, заспокоїти емоційний стан. Ведуча розповіла, що останні роки вона перебуває в системній терапії, а також працює з спеціалістами своєї благодійної установи "Фонд Маша".

"Я маю можливість в усіх, абсолютно усіх, сенсах, і фізично, і емоційно, зняти стрес у нас в Центрі. І я цим часто користуюся. Там можу проводити час на самоті, працювати, медитувати. Іноді долучаюся до групових занять, які проводяться для наших підопічних. Центр – це моя оаза затишку та розуміння того, що я не одна", – зізналася Єфросиніна в інтерв'ю Show 24.

Відео дня

Також, продовжила Марія, зберігати стабільний емоційний стан їй допомагає чіткий розпорядок дня. Знаменитість додала, що під час спілкування з Тимуром вона дотримується певних правил, аби підтримувати чоловіка. Переважно подружжя говорить за допомогою відеозв'язку.

"Під час зв'язку говоримо лише на звичайні життєві теми. Жодних з'ясовувань стосунків, жодних дріб'язкових проблем. Ми домовилися обережно ставитися до настроїв одне одного", – зазначила ведуча.

Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв / Скріншот Instagram

На останок Єфросиніна розсекретила, чи приїжджає Хромаєв до Києва. Вона поділилася, що його служба передбачає відрядження у столицю, тому вони мають можливість проводити час вдома.

"В мирні часи, коли в нас були вихідні чи відпустка, нам обов'язково треба було щось запланувати, якось нестандартно провести час, зараз такого немає. Ми можемо проводити час вдома, дивитися кіно та на 15-й хвилині вже позасинати в обіймах одне одного. Бо ми просто разом і цього достатньо", – розповіла Марія.

До слова, зіркове подружжя у шлюбі з 2003 року. У них є двоє дітей: 20-річна Нана, яка навчається за кордоном, та 9-річний син Олександр.

Нагадаємо, раніше Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв чесно відповіли, чи розлучаються.

Вас також можуть зацікавити новини: