Настя Каменських / скріншот

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов раніше говорив про те, що сімейне життя Насті Каменських і Потапа дало тріщину. За його словами, пара незабаром офіційно розлучиться.

Однак ні Потап, ні Настя цю інформацію не підтверджують. Незважаючи на це Беспалов продовжив "копати" і з'ясував, що зараз Каменських живе в Іспанії зі своїм новим хлопцем.

"Настя Каменських з новим чоловіком живе в Іспанії, у неї все добре. Потап десь далеко. Все що Анастасія могла вичавити з Потапа, вона вичавила. І зараз вона нарешті насолоджується життям", - сказав Беспалов на своєму YouTube-каналі.

Також блогер розкрив трохи подробиць про нового обранця Каменських. Він каже, що цей чоловік хороший, у нього є гроші, тому тепер він буде вкладати фінанси в музичну кар'єру Насті.

При цьому Беспалов каже, що Каменських вирішила стати іспанською співачкою.

"Вона вирішила розірвати зв'язок з Україною, але виступати під українським прапором, періодично сюди приїжджати, знімати контент і удавати, що красива українка танцює гопака. Ось вам і патріотизм", - зазначив блогер.

Нагадаємо, раніше Потап публічно вибачився перед Настею Каменських. Що ж могло стати причиною для такого вчинку Потапа - невідомо.

Вас також можуть зацікавити новини: