Надя Дорофєєва майже не мала часу на тренування танцю перед кліпом / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла, як створювався кліп на її новий трек "Хартбіт", в якому вона заспівала про чоловіків-нарцисів. Вона поділилася, який казус стався просто на зніманнях відео.

Днями на музичних платформах з'явилася нова пісня виконавиці та пристрасний танцювальний кліп. У відео Дорофєєва знялася разом з іноземним танцівником та манекенником Семюелем Ділксом.

Однак просто під час зйомок кліпу виникла проблема. Артисти майже не мали можливості прорепетирувати танець. За декілька тижнів до зйомок, які, до речі, проходили в Іспанії, Надя тренувалася з іншим хореографом в Україні. Разом вони відточували танець та складні підтримки.

Тому стати в пару з Семюелем і за декілька годин прорепетирувати танець з ним співачці було складно. Попри усі труднощі, Надя залишилася задоволена тим, який вигляд мав їхній танець у кадрі та загальним результатом.

"Стався конфуз з кліпом, тому що я тренувалася в Україні з нашим українським танцівником, але знімалася я з іншим хлопцем. Він прилетів в ніч перед зніманням кліпу. Вночі ми тренувалися десь півтори години. Там у кліпі у нас є підтримка, і вона хоч і, на перший погляд, легка, але важливо, щоб тебе не впустили головою об бетон. Мені було дуже стресово. Але цей хлопчина без примх зробив усе, що нам було треба. Він молодець", – поділилася артистка.

Нагадаємо, раніше Надя Дорофєєва показала реакцію зірок на її кліп про чоловіків-нарцисів.

Вас також можуть зацікавити новини: