У Жогло та Притули виникали сварки через роботу / колаж з фото

Відомий український гуморист та шоумен Володимир Жогло відповів, чи підтримує зв'язок з екс-колегою – волонтером Сергієм Притулою. Комік зізнався, що у них часто виникали сварки.

Відомо, що знаменитості знайомі вже понад 5 років і працювали разом над проєктом "Вар'яти шоу". Ба більше, Жогло та Притула встигли стати кумами й похрестили доньку друга. Як поділився гуморист, повномасштабне вторгнення не вплинуло на їхню з Сергієм дружбу. Проте нині вони бачаться значно рідше, ніж раніше. Володимир каже, що щасливий, коли має можливість зустрітися з екс-колегою.

"Питаюся, як його сім'я. У нього також є проблеми на Фонді, бо навантаження – колосальне. Словом, тем для розмов – багато. Ми багато спілкуємося. І принагідно раді бачити один одного завжди", – зазначив шоумен.

Притула і Жогло / Скріншот Instagram

Жогло також розповів, яким Притула був керівником під час створення шоу "Вар'яти". За словами коміка, волонтер був доволі вимогливим та і часто у них виникали конфлікти. Вони мали деякі розбіжності у поглядах на шоу та жарти, проте, як пояснив Володимир, вони завжди знаходили компроміс.

"Сергій як керівник – жорсткий і вимогливий. Сварилися систематично через матеріал. Бо ми дуже часто були впевнені в чомусь, в чому він категорично казав, що то було не смішно. Але ми виходили з цих ситуацій", – вказав Жогло.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула привітав 3-річну доньку з важливим святом та показав рідкісне фото з нею.

Вас також можуть зацікавити новини: