Власова і Меладзе підтримують дружні стосунки / колаж з фото

Українська співачка Євгенія Власова розповіла про стосунки з відомим композитором та продюсером Костянтином Меладзе. Артистка відповіла, чи підтримує вона зв'язок з автором пісень, який замовчує війну. 

Як відомо, Меладзе є хрещеним батьком 19-річної доньки Власової Ніни. За словами виконавиці, вона спілкується з композитором. Попри те, що Костянтин не висловлюється про повномасштабне вторгнення, Власова продовжує захищати кума та підтримувати зв'язок з ним.

"Ми з ним листувалися в соцмережі цими днями", – вказала співачка.

Євгенія розповіла, що на 24 лютого 2022 року продюсер перебував в Україні. Він навіть допоміг Власовій виїхати з Києва у більш безпечне місце. Тоді, як пригадала артистка, було складно купити квитки та дістатися західної України, тому вона вдячна Меладзе за допомогу.

Зірка сцени поділилася, що композитор був розгубленим у перші дні вторгнення росіян, тому і мовчав. Ба більше, Власова каже, що у них доволі близькі стосунки, вона в будь-який момент може звернутися до кума за фінансовою допомогою. Також Костянтин не залишає без уваги і Ніну. Він надсилає їй кошти, коли вони їй потрібні.

Позиція Меладзе щодо війни в Україні

Знаменитість мовчить про повномасштабну війну в Україні. У своїх соцмережах він публікував чорний квадрат у знак протесту. Проте це єдине, що за два роки він зробив.

Наразі Меладзе продовжує співпрацювати з російським артистами та випускає нові пісні, які орієнтовані на росіян. Сама Власова зізналася, що Костянтин переймається через війну в Україні, але він нібито не може нічого коментувати, бо має бізнес та майно в країні-агресорці.

Нагадаємо, раніше Євгенія Власова відповіла, чи перебуває у стосунках. Співачка розповіла, що 15 років не мала поруч кохану людину.

Вас також можуть зацікавити новини: