Володимир Дантес / фото instagram.com/vladimirdantes

Український співак Володимир Дантес засмутився, коли не отримав в поїзді "знаменитий" чай, приготований за особливою технологією. "Куди поділася романтика?", задався він питанням.

Про це він написав у себе в Instagram.

"Для мене чай в поїзді – найсмачніший на землі. Оскільки у провідників особлива технологія приготування була. Значить, в стакан кладеться часточка лимона, ложка/дві цукру, придушити, потім пакетик чаю та вже потім окріп. І виключно в такій послідовності. І ось сиджу в очікуванні цього нектару. Заходить провідниця, кладе на стіл запакований чайний пакетик, 2 стіки цукру та ставить... ПАПЕРОВИЙ стакан з окропом", – поділився Дантес.

"Де мій підсклянник алюмінієвий, де стакан?!?! Зрештою, лимон де?! – додав він.

При цьому співак поділився ще одним романтичним спогадом з минулого:

Читайте такожУкраїнська співачка Надя Дорофєєва розкрила свою вагу, об'єм грудей та талії"А як же вийти в таку мерзенну погоду на вулицю, зайти на територію дитячого садка, там, де ці паровозики жахливі, залізти в нього або на гірці сховатися. Укутати її у свою куртку, дістати куплений дорогою кефір та дуже пахучий хліб або сосиску в тісті, або ось цю огидну, але таку смачну шкільно-студентську піцу і яяяяяяк почати це все кусати. Залишаючи брудні плями на куртці, які потім не будеш прати, тому що це не просто плями – спогади... Ех... яку молодість прос**ли".

Підписники його підтримали в коментарях: "У будь-якій неромантичній ситуації в поїзді, нюхай наволочку", "Романтика ще існує", "Ти стаєш дідом", "Володимир, і як вам вдається так життєво передавати в текстах", "Я тільки через такий чай у склянці з підсклянником любила їздити в поїзді".

Раніше повідомлялося, що влітку Володимир Дантес випустив перший сольний альбом та розповів про реліз.

Вас також можуть зацікавити новини