Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

У Львові презентували знак лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка

У п’ятницю, 27 травня, в рамках заходів, з нагоди 100-х роковин від дня смерті Великого Каменяра у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася публічна презентація знаку лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка.

facebook.com/frankoprize
Публічна презентація знака лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка / facebook.com/frankoprize

Про це повідомляє прес-служба Міжнародного фонду Івана Франка.

«Я син народу, що вгору йде» – такі слова викарбовано на знаку Лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка. Знак Лауреата являє собою круглу медаль з вушком діаметром 30 мм, вагою 24 грами виготовлену із золота 375 проби в якості proof-like. Ткана стрічка у синьо-жовтих тонах з елементом традиційної вишивки кріпиться на металевій вставці із зображенням пера та лаврового листка. Знак виготовлений київською компанією ТОВ «Герольдмайстер» на замовлення Міжнародного фонду Івана Франка.

У ЛНУ ім. Франка заснували стипендії імені Героїв Небесної Сотні і воїнів АТО

Автор ескізу знаку канадський художник, українського походження Олег Лесюк – голова Української Спілки Образотворчих Мистців Канади, член Національної Спілки Художників України і Асоціації Скульпторів Канади.

facebook.com/frankoprize
Знак лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка / facebook.com/frankoprize

Ескіз знаку був створений з урахуванням робіт студента Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Дмитра Кругляка із м. Запоріжжя, та члена Спілки колекціонерів України Сергія Литвина з Полтави, які взяли участь у конкурсі на кращий ескіз знаку Лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Знак разом із грошовою премією вручатиметься переможцю премії 27 серпня 2016 року, на батьківщині Великого Каменяра – в місті Дрогобич. Крім золотого знаку, переможцю премії буде вручено грошову винагороду, у 2016 році призовий фонд становить п’ятсот тисяч гривень.

Порошенко підписав указ про вшанування пам'яті Івана Франка

Переможці Міжнародної премії ім. Івана Франка будуть визначені у двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики та за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

У презентації знаку взяли участь: внук Івана Франка та голова правління Фонду Роланд Франко.

Як відомо, Міжнародна премія Івана Франка є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків та значних заслуг науковців в галузі суспільних наук та україністики.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку