ЗСУ мають зайти до Криму / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Українським силам варто відповісти Росії за недавню ракетну атаку. Вони повинні вдарити по самій Московії, а також зайти в Крим. Причому зробити це не тільки потрібно, але і можна, до Нового року.

Про це розповів політолог і економіст Олег Соскін у новому випуску програми "Аргумент".

"Нанести такий серйозний удар по енергетиці, по генеруючим потужностям - це треба бути такою падаллю, м'яко кажучи! Це серійні вбивці! Вони будуть бити кожні 10 днів. У них є ракети для цього. Вони виробляють Х-101, трохи виробляють і "Калібри" та інші. Плюс вони вкрали багато необхідної електроніки, є і поставки, навіть із західних країн. Їх завдання (його підтвердив і Пєсков), що вони повинні досягти цілей. Виходячи з цього, я думаю, треба наносити удари по Московії", - говорить Соскін. 

За його словами, ЗСУ необхідно в першу чергу знищити лівобережний "мішок" окупантів в Херсонській області і зайти в Крим - "стерти з лиця землі шматок від Кінбурнської коси до Скадовська". 

"У нас є артилерія. HIMARS б'ють з Херсона до Армянська. Є й інші снаряди, ті ж Excalibur й ін. У нас достатньо коштів, це ніхто не приховує. У цьому перевага України на сьогодні: до Армянська Україна сьогодні володіє вогневою міццю", - говорить експерт.

Він зазначив, що українська артилерія вже частково перекриває цей район артилерією і росіяни не можуть туди підтягнути резерви. 

"Часу залишається дуже мало. Я вважаю, увійти в Крим треба до нового року. Якщо ЗСУ туди входять, то ламається вся система, почнеться обвал для Путіна. Тому що Кримський півострів для нього, для всієї терористичної машини - сакральна точка. Якщо вдарити в цю точку, то загине вся спецоперація", - стверджує Соскін.

Війна в Україні: новини

23 листопада Росія здійснила чергову масовану атаку. ППО знищила 51 з близько 70 крилатих ракет. У багатьох регіонах сталися аварійні відключення електроенергії, також вони залишилися без тепло- і водопостачання.

Як заявив міністр енергетики Герман Галущенко, 24 листопада трапився блекаут в енергосистемі України

Раніше генерал говорив, що Україна може звільнити окупований Росією Крим вже наступного року.

Останнім часом в окупованому Криму спостерігається активне пересування колон російської військової техніки з боку окупованої Херсонської області в напрямку Кримського мосту. 

Вас також можуть зацікавити новини: