Іран міг домовитися з Ізраїлем / фото ua.depositphotos.com

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу.

У подкасті заступника головного редактора BILD Пауля Ронцхаймера, військовий експерт Карло Масала сказав, що не відкидає того, що Ізраїль та Іран домовилися про масштаби ізраїльської атаки у відповідь. Він не виключив, що "на задньому плані відбувалося багато такого, про що ми не знаємо і, можливо, ніколи не дізнаємося".

Експерт припустив, що в рамках такої домовленості Іран, наприклад, "неофіційно дав згоду на дуже маленький, обмежений удар" і пообіцяв, що "не піде на ескалацію" надалі.

Відео дня

Ірано-ізраїльський конфлікт

14 квітня Іран заявив про операцію "Правдива обіцянка" і запустив по Ізраїлю ракети і дрони. Ізраїльська армія заявила, що разом із союзниками збила майже всі повітряні цілі.

Після цього Ізраїль підготував удар у відповідь по Ірану. При цьому Telegraph писав, що Іран готується до ядерної війни, в якій колективний Захід програє. Журналісти вважають, що удар Ірану по Ізраїлю є не актом відплати, а фактичним оголошенням війни іншій країні.

А 19 квітня ізраїльська армія атакувала об'єкти на території Ірану. Вибух прогримів у місті Гахджаворстан, недалеко від авіабази армійських ВПС Ірану.

Вас також можуть зацікавити новини: