Як фарбувати вії, щоб туш не відбивалася / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Кожній жінці хочеться, щоб її погляд був заворожуючим і привабливим, але не у всіх виходить цього домогтися. Навіть якщо відразу після нанесення макіяжу все має чудовий вигляд, то за кілька годин красива дівчина ризикує перетворитися на панду з чорними колами навколо очей. УНІАН розповість секрет, як зробити так, щоб не обсипалася туш.

Чому туш для вій обсипається і відбивається на повіці

Перша причина, чому обсипається туш - це її консистенція. Якщо продукт "живе" довго, то з часом починає підсихати. Іноді так відбувається і з новими тушами - часто через жіночу звичку кілька разів швидко опускати щіточку в тубу, щоб набрати побільше фарби. Насправді, такі дії призводять до потрапляння повітря в ємність, яке сприяє висиханню туші.

Якщо туш відбивається на повіці, то це пояснюється так само легко - найімовірніше, у вас неправильний догляд за шкірою навколо очей. Ймовірно, ви користуєтеся надто поживними кремами, а тип шкіри, схильний до жирності, вимагає більш легких гелевих текстур. Ігнорування цього правила призведе до зайвого вироблення шкірного сала, як наслідок - нездорового блиску шкіри, а отже, відбитків туші на повіках.

Відео дня

Що робити, якщо туш відбивається на повіках або обсипається

Експерти з візажу розповідають, що зробити, щоб туш не розмазувалася під очима. По-перше, поміняйте догляд - підберіть косметичні засоби, які підходять саме вашому типу шкіри, не перевантажуйте обличчя косметикою, особливо в літній період.

По-друге, використовуйте прості лайфхаки:

  • наносьте праймер під тіні або без них, він не дозволить шкірі швидко зволожуватися;
  • припудрюйте прозорою пудрою повіки до фарбування їх тушшю;
  • спробуйте нанести гель для брів замість туші.

Ще одна порада, як фарбувати вії, щоб туш не обсипалася - придбати собі 2 варіанти туші (одна для об'єму, друга вологостійка). Саме ця, вологостійка паличка-виручалочка - ідеальний метод, чим закріпити туш, якою ви користуєтеся давно і хочете продовжувати це робити.

Секрет простий - нафарбуйте вії улюбленою тушшю, а потім нанесіть 1 шар вологостійким варіантом. Суть такої хитрості в тому, що вологостійка туш залишає на віях плівку, через що вони відмінно тримають фарбу, не відбиваються і не обсипаються.

Вас також можуть зацікавити новини: