этот материал доступен на русском

Час оновлення: особливості молодика, вплив на людей та як правильно поводитися в цей день (відео)

12:30, 24 січня 2020
Астрологія
14423 0

Молодик - це час, коли Сонце символічно «з'єднується» з Місяцем. Нічне світило ховається, і його не можна побачити на небі. Це загадкові, темні і безмісячні ночі.

УНІАН розповість Вам про особливості молодика і як правильно поводитися в цей день.

Читайте такожМісячний календар на лютий 2020 року: коли будуть сприятливі дні

Особливості молодика та вплив на людей

Молодик – це специфічна фаза Місяця, коли супутника Землі не видно на небі. І якщо для астрономів це звичайне явище, то для астрологів – це особливий період, адже настає момент нового відліку, коли можна планувати своє життя на прийдешній місяць.

Люди краще сприймають інформацію і тягнуться до знань, стають більш законослухняними і сприйнятливими до чужих порад і рекомендацій, а також діляться власним досвідом з оточуючими. Цей період вважається особливо вдалим для активної участі в суспільному житті, а також серйозних змін і починань в особистому житті.

Що можна й заборонено робити в молодик

У цей період краще зайнятися плануванням нових проектів, чітко сформулювати цілі. Також у молодик астрологи радять позбуватися шкідливих звичок.

Пам’ятайте, що під час молодика не рекомендується проводити серйозні фінансові заходи. Також заборонено укладати угоди, здійснювати великі покупки, позичати гроші. Важливо не перевтомлюватися в цей день, відпочивати і набиратися сил.

Як молодик впливає на людину?

Вважається, що у дні нового місяця людські енергетичні ресурси суттєво знижуються. У цей період може бракувати сил, люди відчувають слабкість та бажання відпочити. У новомісяччя можливі апатія, дратівливість та зміна поведінки.

Як правильно загадувати бажання на молодик?

Вважається, що молодик – найкращий день у місяці, коли наші мрії можуть реалізуватися. Тому налаштуйтеся на позитив і загадуйте цілком реалістичні та здійсненні бажання.

Як раніше писав УНІАН, січень стане місяцем, протягом якого буде закладатися програма подій на весь рік. Тому постарайтеся провести цей місяць максимально правильно.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter