Астрологи радять сьогодні приділити час поточним рутинним завданням / фото pixabay.com

Цієї п’ятниці представники знаків зодіаку зіткнуться з різними перешкодами в справах. Виною тому і ретроградна фаза Меркурія, і спадний Місяць, і п’ятниця з її м’якою астродинамікою.

Астрологи не рекомендують планувати на сьогодні важливі справи, що вимагають вдумливого і відповідального підходу. Набагато краще приділити час поточним рутинним завданням. А також домашнім справам, оскільки енергетика п’ятниці, дня Венери, спонукає до наведення затишку, пише НВ.

Гороскоп на сьогодні: Лев

Сьогодні ви можете відчути роздратування через повільність підлеглих, а також їх небажання брати на себе відповідальність. Не гнівайтесь, вони не винні - так склалися зірки. Уже з 10 березня почнеться стрімке наростання космічної енергії, яке неодмінно позначиться і на роботі. Зате друзі приготували вам відмінний сюрприз, а який - дізнаєтеся до вечора.

Читайте такожГороскоп на 21 лютого: астрологи розповіли, що чекає сьогодні на кожен знак Зодіаку

Гороскоп на сьогодні: Овен

У п’ятницю ви дізнаєтеся новину про старого знайомого, яка в корені змінить ваші відносини. Втім, не в гіршу сторону, так що ви, швидше за все, станете близькими друзями. Вдома і на роботі все буде стабільно добре, тому спокійно починайте будувати плани на вихідні.

Гороскоп на сьогодні: Риби

Може здатися, що Риби постійно перебувають в мрійливому стані і мало цікавляться поточними справами. Однак це не так, важливі для себе речі представники цього знака схоплюють на льоту. сьогодні їм випаде можливість отримати нове джерело доходу.

Нагадаємо, раніше астрологи розповіли, на кого із знаків Зодіаку чекає неймовірна удача в березні.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram