Астролог обнадіяла і насторожила прогнозом на цілий рік / фото ua.depositphotos.com

Днями, 21 березня, у день весняного рівнодення, розпочався новий рік за авестійським давньоарійським календарем - під знаком Павича (попередні роки - 1895, 1927, 1959, 1991). Історично У рік Павича не буває воєн, як і в нинішній рік Кролика за східним календарем.

"Це дає нам велику надію і віру у закінчення війни в Україні, нашу перемогу і мир", - зазначила астролог Олександра Івашина у своєму прогнозі.

Вона акцентувала, що на Землю проллються дуже потужні потоки світлоносних енергій Всесвіту, що спричинить за собою: позбавлення від ілюзій і звернення до світла багатьох, хто вже майже втратив віру, а також масове народження світлих людей майбутнього.

Відео дня

Разом з тим астролог насторожила, що прихід світлих енергій активізує сильний опір з боку енергій темряви:

"За законом "жанру" епохи Водолія відбувається потужне і хворобливе відділення "зерен від полови", живого від мертвого, яке чіпляється за життя будь-яким способом. Отже, у цьому році в повній мірі може проявиться замасковане зло (явне ми вже побачили у рік Гепарда, у всіх аспектах боротьби - і на полі бою, і в інформаційному полі). І дуже часто може відбуватися загравання темряви з масами під виглядом благих намірів. Хвіст Павича часто показує покривало ілюзій, тобто, рік зваб, своєрідної гри, найбільшого маскараду зла. І ми це побачимо. Темні сили можуть часом вбиратися у маску милостивих "вершителів добра". Іноді вони можуть навіть розігрувати якусь битву, як би бій один з одним, але це відволікаючий маневр, своєрідна гра, яка не може тривати довго, бо темрява не бореться сама з собою".

Раньше екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила розв'язку війни в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: