Що чекає на Україну влітку / facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Анна Єфремова склала прогноз для України і з'ясувала, що найближчим часом російські війська можуть окупувати частину українських територій.

"З 22 травня включиться несприятлива комбінація в Україні, яка віщує втрату землі, певної території, за вимушеними обставинами. Буде вона активна до лютого 2023. Але це не означає, що ситуація по всій країні буде однаковою. Така ж включалася в 2014 році, коли сталася ситуація з Кримом і частиною Донецької та Луганської областей", - написала Єфремова у своєму Telegram-каналі.

Вона додала, що найголовніший сценарій почне програватися після травня 2022, і він несе для України ризики втратити території в офіційному форматі.

"Зараз активний Сатурн, і він не питає хочеш ти чогось чи ні, він примушує тебе погодитися з певною ситуацією по сфері будинку, де перебуває. Сатурн розташований в 12-му будинку (будинок втрат) разом з 4-м будинком (земля). Вибір без вибору. При цьому неважливо, що ти робиш або не робиш. Це потужна енергія, яка буде діяти в незалежності від бажань і вчинків людини", - говорить експерт.

За словами астролога, Україна зможе повернути окуповані території, але це станеться не одразу. Також вона закликала залишатися в безпечних місцях і не нехтувати правилами безпеки.

Нагадаємо, раніше астролог розповіла, який сюрприз принесе українцям Червень.

Вас також можуть зацікавити новини: