Астрологи назвали знаки Зодіаку, які ризикують розоритися незабаром / фото ua.depositphotos.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, представникам яких на поточному тижні до 14 серпня слід бути максимально обережними з фінансами. Є ризик не заробити. а втратити гроші.

У список потрапили Раки, Скорпіони та Козероги.

Рак

На поточному тижні Раки ризикують втратити велику суму коштів через свою неуважність та надмірну емоційність, яка не дозволяє їм брати себе в руки у найвідповідальніші моменти. Для мінімізації ризиків астрологи рекомендують залишити важливі проекти на невизначений час, зайнятися поки менш ризикованими справами.

Відео дня

Скорпіон

Для Скорпіонів цей тиждень теж буде не з найвдаліших. Якісь масштабні неприємності у фінансовому плані їм не загрожують. Можливі спочатку навіть не такі вже й помітні невдачі, які в подальшому можуть зіграти з ними злий жарт. Отже, Скорпіонам у зазначений період краще бути обережними в справах.

Козоріг

Козероги теж своєю неуважністю на поточному тижні можуть неабияк зіпсувати собі життя. Кредити, непотрібні витрати і вкладення у сумнівні проекти так і будуть їх спокушати ці дні. Зірки радять гарненько подумати перш, ніж погоджуватися на будь-які махінації з грошима найближчим часом.

Раньше астрологи назвали знаки Зодіаку, представникам яких загрожують неприємності найближчим часом.

Вас також можуть зацікавити новини: