До чого б'ється тарілка ввечері вдень або вранці / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Рано чи пізно кожна людина що-небудь розбиває - випадково чи спеціально, але тарілки, чашки та інші биті предмети побуту вирушають у смітник. Одна справа, якщо річ розлетілася вщент від удару об чиюсь голову, але зовсім інша - коли вона розбилася мало не сама.

Що означає битий посуд - прикмети та народні повір'я

Вважається, що якщо розбилася тарілка сама по собі, або тріснула склянка, то це можуть бути "пустощі" домовика. Особливо це стосується людей, які почали помічати псування посуду одразу після переїзду в новий будинок або квартиру. Приборкати домовика можна, якщо залишити де-небудь у затишному місці склянку молока і тарілку з печивом як частування.

Також важливо знати, до чого б'ється скляний посуд в однієї й тієї ж людини. Якщо ви помітили, що хтось конкретний регулярно упускає предмети або ж вони начебто самі випадають з його рук і б'ються, значить, його хтось наврочив - принаймні, так свідчать народні прикмети. Краще йому сходити до церкви, прочитати молитву або знайти інші способи очистити свою енергетику.

Відео дня

До чого б'ється посуд увечері, вдень або вранці - дивимося на предмет

Забобони мають різне значення залежно від того, який саме посуд тріснув, відколовся або розбився вщент. Наприклад, прикмети щодо ваз для квітів кажуть, що та людина, яка випадково її розбила, буде щасливою 6 років поспіль. Якщо це сталося у самотньої жінки, то незабаром вона зустріне свого коханого.

Існує й негативний сенс, якщо б'ється посуд - езотерика щодо вази попереджає, що у ваше життя може увірватися якась жінка і зруйнувати сім'ю. Щоправда, це стосується тільки тих випадків, коли вазу розбила кішка.

  • До чого б'ється посуд-склянка

Тут розшифровка може бути якою завгодно, але потрібно дивитися на наповненість склянки. Якщо в ній була рідина більш, ніж наполовину, то на людину, яка розбила склянку, чекає велика удача в грошах і роботі. Порожня тріснула склянка - прикмета обіцяє тривожний період і безліч випробувань. Для чоловіків можливий ризик виникнення алкоголізму.

  • До чого б'ється тарілка в будинку

Якщо у квартирі живе самотня молода жінка, то розбита тарілка приверне в її життя заможного і турботливого чоловіка. Молодята або подружня пара, в оселі яких випадково тріснула тарілка, житимуть щасливо і дружно, особливо якщо посуд був світлих відтінків. У разі, коли тарілка була зроблена з яскравих матеріалів або мала барвисті малюнки, розбивши її випадково, люди можуть розраховувати на подорожі та сприятливі зміни в способі життя.

Для того щоб для вас не став трагедією битий посуд - прикмета є перевірена. Упустивши тарілку, потрібно сказати: "На щастя!", потім зібрати осколки в тканину і винести з дому. У жодному разі про розбитий посуд не потрібно шкодувати.

Вас також можуть зацікавити новини: