Фінансовий гороскоп / фото pixabay.com/Alexas_Fotos

Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких гроші витікають крізь пальці. Вони залишаються без фінансів перш, ніж встигають зрозуміти, куди вони поділися.

Про це пише "Клубер".

Стрілець

Стрільці тримають впевнене лідерство в списку головних марнотратників. Вони звикли жити на широку ногу і часто не співвідносять рівень своїх "хочу" з тим, на що вони реально можуть розраховувати при рівні своїх доходів. 

Читайте такожВихідні на Великдень 2021: коли та скільки днів відпочинку буде в УкраїніГороскопи радять вам менше користуватися картою, а більше готівкою, щоб фізично відчувати, що гроші йдуть. 

Терези

Ваги ті ще шопоголіки і люблять витрачати гроші на себе. Однак їх проблеми з грошима викликані не тільки необдуманими покупками, але і відмовою оплачувати рахунки в кінці місяця, через що борги Терезів постійно зростають.

Тілець

Найбільша фінансова проблема Тельців полягає в їх звичці потурати своїм бажанням. Їм подобається балувати себе, і в цьому вони не знають кордонів. При цьому рахунки вони люблять оплачувати набагато менше, через що рано чи пізно ризикують піти у великий мінус. 

Риби

Проблема Риб у фінансових питаннях полягає в тому, що вони завжди жертвують собою заради оточуючих. Якщо хтось приходить до них за допомогою, вони не можуть відмовити.

Їх добросердечністю часто зловживають, тому в своєму прагненні допомагати оточуючим представники цього знака, як правило, самі виявляються в боргах.  

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram