Гороскоп таро на жовтень / фото depositphotos.com

Карти таро з давніх-давен використовуються людьми для передбачення майбутнього. У цих картах люди шукають ознаки долі і попередження. Гороскоп карт таро на жовтень дасть поради для кожного знака Зодіаку в роботі, здоров'я та особистому житті.

Овен

Карта місяця: королева мечів

У цьому місяці ви проявите небувалу креативність і творчу жилку. Рекомендується більше часу приділити своїм хобі і улюбленим заняттям. Карта також закликає вас бути добрішими і милосерднішими до рідних в жовтні, оскільки ви занадто зациклені на своїх почуттях.

Відео дня

Телець

Карта місяця: п'ятірка пентаклей

У жовтні ви часто будете відчувати тривогу і занепокоєння, тягар відповідальності, страх не виправдати свої очікування. Карта підказує, що причини для занепокоєння приховані лише всередині вас, а не в реальному світі. Також ця карта закликає Тельців бути терпимішими до своєї другої половинки, менше дорікати коханій людині і частіше її хвалити.

Близнюки

Карта місяця: дев'ятка пентаклей

У жовтні вам слід проводити більше часу на природі. Такі прогулянки не тільки корисні для здоров'я, але і принесуть вам натхнення і умиротворення. У жовтні Близнюків чекає заслужений важкий працею фінансовий підйом. Також карта радить вам звернутися за порадою до важливої для вас старшої жінки.

Рак

Карта місяця: перевернутий паж жезлів

Ця карта попереджає Раків про зайвий ризик і надмірну самовпевненість. Вам варто стримати свій запал і адекватніше ставитися до критики. У жовтні вам буде заважати впертість і зневага до почуттів інших людей. Ще одна порада від карти - уважніше ставтеся до свого здоров'я і сигналів організму.

Лев

Карта місяця: справедливість

У жовтні вам слід взяти на себе відповідальність за ваші слова і дії, а також частіше проявляти лідерство. Ніхто крім вас не вирішить ваші проблеми. Карта попереджає, що вчинені в жовтні хороші і погані дії пізніше повернуться до вас бумерангом.

Діва

Карта місяця: перевернута зірка

Якщо ви сумніваєтеся в якійсь людині, то карта попереджає вас, що сподіватися на неї не варто. Ця людина може зрадити вас в жовтні і приписати собі ваші заслуги. У любовних відносинах ви зайдете в глухий кут, але, можливо, ваша половинка візьме на себе ініціативу.

Терези

Карта місяця: лицар кубків

Жовтень буде для вас цікавим і повним романтики. Ви знайдете своє покликання і будете раді працювати для своєї мрії. Місяць дуже вдалий для любовних відносин і спільного відпочинку зі своєю половинкою. А в повсякденних справах і на роботі вам варто стати серйозним і відповідальним.

Скорпіон

Карта місяця: дев'ятка жезлів

Жовтень буде для вас важким і напруженим. Ви постійно будете відчувати, ніби боритеся з обставинами і з усім світом. Але завдяки наполегливій праці ви зможете домогтися задуманого. Життєві труднощі загартують вас і зарядять упевненістю в собі.

Стрілець

Карта місяця: перевернута сімка кубків

Карта попереджає вас про те, що ви йдете по помилковому шляху і несправедливо ставитеся до близьких. Карта закликає вас задуматися: чи правильно ви зараз дієте і не втрачаєте якусь можливість. Також доля попереджає вас про зайву наївність і необхідність зняти рожеві окуляри.

Козеріг

Карта місяця: чинність

У жовтні ви відчуєте повну впевненість в собі і перевагу над оточуючими. Вам вистачить рішучості і напористості вирішити свої головні проблеми. Самопочуття в жовтні буде на висоті. Скористайтеся припливом сил на свою користь, але не зазнавайтеся.

Водолій

Карта місяця: трійка жезлів

Місяць дуже вдалий для роботи і просування по кар'єрних сходах. Ви дізнаєтеся багато корисних для вас чуток і секретів, а також познайомитеся з цікавими людьми. У коханні карта обіцяє повну гармонію і взаєморозуміння, відсутність розбіжностей.

Риби

Карта місяця: перевернута п'ятірка кубків

У Риб в жовтні з'явиться унікальний шанс переосмислити своє життя і виправити свої помилки, попрацювати над собою. Однак ви зможете домогтися успіху лише в тому випадку, якщо визнаєте свої проблеми, а не закриєте на них очі. 

Вас також можуть зацікавити новини: