Гороскоп на суботу / eleggua.es

Сьогодні гороскоп обіцяє чудовий день для спілкування з близькими. Проведіть його в колі сім'ї - це зарядить вас позитивними емоціями на кілька днів вперед. 

Овен

Сьогодні Овнам знадобляться спокій, терпіння і холодний розрахунок. Вам потрібно зосередитися на отриманні матеріальних благ і посилено діяти в цьому напрямку. 

Читайте такожНазвано знаки Зодіаку, яким категорично не можна довіряти
Тілець

У цей день оточуючі будуть відчайдушно потребувати ваших порад. Тілець сьогодні відмінно впорається з роллю експерта і консультанта.

Близнюки

Сьогодні для Близнюків настане зручний момент, щоб постаратися завоювати лідируючі позиції в будь-яких сферах. Дійте сміливо і рішуче і зможете досягти успіху. 

Рак

Сьогодні можливі неприємні пригоди, катастрофи, хвороба. Прораховуйте кожен свій крок, щоб не допустити негативного впливу небесних тіл на ваше життя. 

Лев

Сьогодні Льву слід заздалегідь приготуватися до того, що він може піддатися критиці з боку оточуючих. Однак як би не було прикро, це той рідкісний випадок, коли варто прислухатися до чужої думки. 

Діва

Ймовірно, що деякі упущення, прорахунки або помилки змусять вас зануритися з головою в роботу, яка зажадає великих зусиль і вміння шукати нові підходи до вирішення різних завдань. 

Терези

Цей день сприятливий для відновлення дружніх відносин. Не шкодуйте сил і емоцій, щоб робити крок назустріч важливим для вас людям. 

Скорпіон

Сьогодні Скорпіон може несподівано виявити в собі талант ляльковода: він буде непомітно смикати за незримі ниточки, щоб отримати потрібний йому результат. 

Стрілець

Сьогодні в будь-яких справах Стрілець буде схильний перетягувати ковдру на себе, мало піклуючись про тих, хто знаходиться поруч. Пам'ятайте однак про те, що егоїстів не дуже люблять. 

Козеріг

Ваше фінансове становище дещо погіршиться. Ймовірні втрати. Якщо ви плануєте зробити велику покупку, краще почекати з нею. 

Водолій

Сьогодні Водолія чекає спокійний і розмірений день. Немає сенсу кудись поспішати або за чимось гнатися-все одно від рішень Водолія Сьогодні не залежить зовсім нічого.

Риби

Сьогодні риби мають шанс розширити сферу свого впливу! Можливо, вони завоюють нові позиції, добре показавши себе перед оточуючими.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram