Гороскоп на 29 лютого по картах Таро / фото ua.depositphotos.com

Езотерики склали свої прогнози на 29 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку. Що цікавого принесе середина тижня - читайте далі.

Овен

Прийшов час проаналізувати все, що відбувалося протягом останніх днів. Можливо, вам важко розлучитися з кимось чи чимось. Але карти наголошують, що все що не робиться - робиться на краще. 

Відео дня

Телець

Не пропустіть шанс, який з'явиться у вас в цей день. Навіть якщо це пов'язано з ризиком. Будьте сміливішими у своїх бажаннях і все вийде. 

Близнюки

Не вплутуйтеся в сумнівні справи та проекти. Якщо у вас щось викликає підозру - не робіть цього. Інтуіція підкаже, як правильно вчинити. 

Рак

У вас можливі зміни в особистому житті. Ви можете зустріти людину, яка вам сподобається чи отримати повідомлення від колишнього кохання. День обіцяє бути романтичним і сповненим сюрпризами. 

Лев

Радійте тобі, що зараз маєте. Карти радять оцінити все те, що є навколо і чого ви досягли за багато років. Похваліть себе за успіхи та подумайте про плани на майбутнє. 

Діва

Вам захочеться побути на самоті, аби розібратися з проблемами. Проте краще не замикатися у собі, а поговорити з рідними чи друзями. Вони допоможуть вам вирішити усі питання. 

Терези

Приділіть час творчості. Карти пророкують вам розкриття нових талантів, про які ніхто не здогадувався. Спробуйте ту справу, яка вас захоплює. 

Скорпіон

Вам захочеться саморозвитку. Тому не зволікайте та оберіть ту сферу, в якій вам не вистачає знань. Можливо, варто записатися на курси чи майстер-класи. 

Стрілець

В цей день у вас будуть просити поради. Будьте готові вислухати як колег, так і рідних, аби допомогти їм у вирішенні особистих проблем. Ваша думка для них важлива. 

Козеріг

У вас з'явиться можливість змінити щось у професійній сфері. Можливо, ваше керівництво запропонує вам нову посаду чи збільшить заробтіню плату. Потрібно вислузати та обдумати всі пропозиції. 

Водолій

Карти радять не опускати руки, навіть, якщо щось пішло не за планом. Так буває, не засмучуйтеся. З часом все налогодиться і ви будете на коні. 

Риби

Вам варто поїхати на відпочинок чи хоча б на декілька годин змінити звичну обстановку. Ви відчуваєте втому, тому краще побути в тиші та виспатися. 

Вас також можуть зацікавити новини: