Гороскоп на 28 листопада по картах Таро / damas-times.com

Експерти в сфері астропсихології склали прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Вони підкажуть вам правильний шлях на 28 листопада 2022 року.

Овен 

Зірки наділять вас неймовірною силою, завдяки якій ви зможете гори звернути. Вам все буде вдаватися з легкістю, якщо ви не будете зупинятися.

Телець

На Тельців може пролитися "золотий" дощ. Однак вам не варто прив'язуватися до матеріальних речей, не будьте скупими. Пам'ятайте, чим більше ви віддаєте - тим більше отримуєте. 

Відео дня

Близнюки 

Позбавтеся від усього старого - непотрібних речей, негативних думок, переживань. Сміливо йдіть вперед до досягнення своїх цілей. У вас все вийде!

Рак 

Вам випала карта змін. Вона говорить про те, що у вашому житті відбудуться події, які перевернуть її з ніг на голову. Цікаво, що всі вони будуть позитивними, тому вам нема про що переживати.

Лев 

Ви приміряєте на себе роль судді. Що це означає? Ви будете безпосереднім учасником всіх суперечок, і важливо відзначити, що оцінювати будете саме ви. Робіть висновки!

Діва 

На вас чекає хороша новина, яка дозволить вам поліпшити своє матеріальне становище. Також ви можете зробити велику покупку, яка буде радувати вас багато років.

Терези 

Терезам, як і Дівам, пощастить у фінансовому плані. Ви озолотитеся в цей день, а ще отримаєте задоволення від виконаної роботи.

Скорпіон

У цей день вам не можна відходити від своїх принципів, закривати очі на негідні вчинки на свою адресу. Не зраджуйте собі, якщо хочете зберегти "обличчя".

Стрілець 

Вам надастся можливість "розкусити" недоброзичливця. Ця людина могла прикидатися вашим другом, а насправді виявиться ворогом. 

Козоріг 

Карта, що випала саме вам, означає сім'ю. Це може бути як вечір в колі рідних і близьких людей, так і пропозиція про роботу в структурі, де є ваші родичі.

Водолій 

У вашому житті завтра можуть статися страшні події, які ви не в силах запобігти. Не опускайте руки перед складнощами, тому що вони зроблять вас сильнішими і мудрішими.

Риби

Ви можете відправитися на відпочинок, щоб, так би мовити, обнулитися. Все буде супроводжувати тому, щоб ви відпочили як морально, так і фізично.

Вас також можуть зацікавити новини: