Названі знаки Зодіаку, які ніколи не уживаються разом / Фото - depositphotos.com 

Є поєднання певних знаків, чиїм представникам вкрай складно, а іноді навіть неможливо уживатися разом, спілкуватися, бути частиною одного колективу. Астрологи назвали пари зодіаків, яким один з одним нестерпно. 

Лев і Телець

Обидва знаки звикли бути в центрі уваги, тому не можуть перебувати в компанії того, хто точно так же перетягує ковдру на себе. На практиці між цими вогняними людьми нерідко виникають сварки, конфлікти і скандали, які заважають і їм, і їхнім спільним знайомим. 

Леви і Тельці не можуть уживатися разом / Фото - depositphotos.com 

Козеріг і Овен

Вони можуть сходитися "рогами". Якщо це відбувається, безумовно, варто чекати біди. І Козерогам, і Овнам властива впертість, тому вони ніколи не будуть йти на поступки і шукати компроміси. Представники цих двох знаків не можуть жити разом, у них не вийде вести спільну справу, а в ролі родичів вони часто скандалять. 

Головні вороги Козерогів-Овни / Фото - depositphotos.com 

Близнюки і Скорпіон

Близнюки цінують свободу і спокій. Скорпіони - дуже вимогливі, імпульсивні і навіть іноді без причини агресивні. Саме тому перебуваючи поруч два цих знака витягають один з одного всю життєву енергію. Якщо їм доводиться уживатися на одній житлоплощі як парі або друзям, то вони будуть часто скандалити один з одним. У робочих колективах Скорпіони здатні "виживати" Близнюків. 

Скорпіони - "енергетичні вампіри" для Близнюків / Фото - ua.depositphotos.com 

Нагадаємо, названі 6 знаків Зодіаку, які зустрінуть справжню любов в пізньому віці.

Вас також можуть зацікавити новини: