Тельцям і Скорпіонам дуже не пощастить / фото ysia.ru

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, у яких в кінці вересня виникнуть серйозні проблеми. Заковика в тому, що не вони собі їх створять, а їхні недоброзичливці.

На кого чекає "чорна" смуга вже найближчим часом - читайте далі.

Телець

Відео дня

Тельці самі риють собі яму своїм занадто довгим язиком. Вже зовсім скоро вони можуть видати таку інформацію, яку слід було б тримати в секреті, бо це чужа таємниця. В результаті людина, яку вони обдурили, може сильно визвіритися на них. Їхнім відносинам настане крах.

Більш того, ця людина може помститися Тельцям за все сказане і зроблене. А помста, як всі знають, може бути дуже жорстокою. Тельці опиняться в не найприємнішій ситуації.

Скорпіон

"Чорна" смуга настане і в житті Скорпіонів. Кохана людина може розірвати з ними стосунки, близькі відвернуться від них, та й на роботі будуть суцільні завали. Вся проблема в тому, що часом Скорпіони забувають про інших, вони думають тільки про себе. Оточуючим це могло набриднути, тому вони вирішать зробити паузу в спілкуванні.

Така відстороненість людей може призвести до того, що Скорпіони впадуть у депресію. Виходити з неї вам доведеться самостійно. Так що беріть себе в руки.

Нагадаємо, у яких знаків Зодіаку незабаром будуть метелики в животі.

Вас також можуть зацікавити новини: