Названо найнебезпечніші дні в серпні / facebook.com/GeneralStaff.ua

Український астролог Влад Росс назвав найнебезпечніші дні в серпні, коли Росія буде нещадно мстити за вибухи в Новофедорівці.

"Найнебезпечніша ситуація буде поблизу 12 серпня (коли Росія мститиме, - УНІАН). У цей час на небі буде хрестова ситуація. Марс з'єднається з Ураном з одного боку, з іншого буде жорсткий квадрат Сатурна до Водолія, фактично буде знищено Сонце (це цар якоїсь країни або могутня влада, - УНІАН) до вузла Кета. Це говорить про те, що 12 і 13 серпня в Україні можуть бути якісь великі катаклізми", - сказав Влад Росс в інтерв'ю Олександру Шелесту.

Він додав, що і друга половина серпня нічого доброго нам не віщує. У цьому місяці можуть відбуватися найбільш катастрофічні ситуації, пов'язані з Російською Федерацією.

"Найближчі місяць буде дуже складним. Буде період, коли Уран буде розгортатися і йти в ретроградний рух між 23 і 25 серпня. Уран управляє Росією. Тож 24 серпня, в День Незалежності, на Україну можуть летіти ракети. Це найнебезпечніший момент для застосування тактичного ядерного удару по Україні", - додав астролог.

Нагадаємо, раніше Влад Росс спрогнозував, чи буде Росія бити по центру Києва.

Вас також можуть зацікавити новини: