Впевнене лідерство в рейтингу тримає Овен / фото alltop10.org

Про це пише slovofraza.

Овни

Читайте такожЧотирьом знакам Зодіаку посміхнеться удача в дзеркальну дату 8.08 2020 - астролог Впевнене лідерство в рейтингу тримає Овен. Вони не просто дуже амбітні, сміливі та цілеспрямовані, але і дуже запальні. Овнам не потрібно особливого приводу, щоб показати свій характер і завестися з півоберту. Так будь-яка людина, який наважується зробити зауваження цьому знаку, неодмінно отримає хвилю негативу в свою сторону. Ось тільки до бійки це точно не дійде, адже Овни не хочуть "бруднити свої руки".

Скорпіони

Це дуже запальний знак Зодіаку, який заводиться з півоберта. А спокійний тон або навіть незначні зауваження тільки піділлють масло в вогонь. Тому, не варто намагатися його в чомусь переконати чи заспокоїти. Якщо у Скорпіона поганий настрій, то спровокувати його може що завгодно і тоді оточуючим не минути лиха.

Близнюки

Близнюки можуть затіяти скандал з приводу і з дрібниці зробити справжню сенсацію. Особливо їх зачіпає несправедливе ставлення до себе. Він не буде люто і аргументувати відстоювати свою точку зору, але ось гучно обурюватися цілком може.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram