Всесвітній День мотоцикліста 2024 / фото Cicero7, Pixabay

День мотоцикліста Україна відзначає в третій понеділок червня. Свято присвячене любителям маневреного і швидкісного транспорту. Цього дня мотоциклісти збираються на спільні пробіги та перегони, обговорюють особливості догляду за байком і почуття свободи, яке дарує цей транспорт.

День мотоцикліста 2024 настане 17 червня. Ми зібрали гарні привітання, які можна надіслати близьким любителям сталевих коней.

Привітання з Днем мотоцикліста

Вітаю зі Всесвітнім днем мотоцикліста і бажаю міцного здоров'я, міцної вдачі, міцної удачі на дорогах. Нехай кожна поїздка стає захоплюючою подорожжю з успішним прибуттям до пункту призначення. І нехай твій мотокінь завжди мчить тебе до щастя.

Відео дня

***

Нехай мотоцикл буде вірним конем, а дороги - безпечними і вільними. Бажаю вітру завжди попутного, а неба над головою чистого і блакитного. Нехай усі шляхи будуть відкриті, а нові горизонти ваблять можливостями.

***

Вітаю зі Всесвітнім днем мотоцикліста і хочу побажати не втрачати голови в гонитві за своїм щастям, бути обережним на дорогах і стрімко летіти вперед до своїх мрій. Бажаю сталевого здоров'я тобі і твоєму залізному коню!

***

Зі святом тебе, мотоциклісте! Бажаю вільних доріг і веселих пригод. Нехай залізний кінь служить вірою-правдою довгі роки, а всі неприємності обходять стороною. Свіжого вітру, і, звичайно, ні жезла, ні цвяха!

***

У всесвітній день мотоцикліста бажаю вірного і міцного коня, бравого і доброго здоров'я, щасливих і благополучних доріг, надійної безпеки і захисту янгола-охоронця, чудової погоди і великої удачі, барвистого світу і приголомшливого настрою.

День мотоцикліста картинки / картинка УНІАН
Листівки з Днем мотоцикліста / картинка УНІАН
З Днем мотоцикліста картинки / картинка УНІАН
День мотоцикліста привітання / картинка УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: