День ППО України / фото facebook.com/kpszsu

День військ протиповітряної оборони України (ППО) відзначається 3 липня. До складу ППО входять радіотехнічні війська, зенітні ракетні війська, винищувальна авіація, війська зв'язку, спеціальні частини. Сьогодні всі причетні до ППО військові відзначають своє свято.

Слово "ППО" після 24 лютого знає кожен українець. Сили ППО збивають чимало ворожих дронів, ракет і бомбардувальників. Вони охороняють наш спокійний сон і рятують сотні невинних життів.

За словами речника сил ППО, військові ЗСУ застосовують неймовірні техніки боротьби з повітряними загрозами:

"З такими масованими ударами противника ніхто в світі не стикався. Повітряні сили, ППО Сухопутних військ та інших складових сил оборони щодня стикаються з такими викликами і намагаються шукати різні методи протидії ракетам окупантів. Противник нас перевершує кількісно і технологічно, але ми користуємося тим, що на своїй землі, що у нас сильний бойовий дух, що нам відступати нікуди, і ми будемо шукати будь-які рішення, щоб берегти наших людей і землю"

День ППО України: історія свята

День ППО відзначається в першу неділю липня. Цього року свято випало на 3 число. Свято було засноване Леонідом Кучмою в 1997 році. У українських сил ППО є ще одне свято, яке встановлене Віктором Ющенком на першу неділю серпня.

День ППО відзначається за участю вищого військового керівництва країни. У це свято військові отримують нагороди за службу і приймають привітання від рідних і від усіх українців.

День ППО України: привітання та листівки

Мирного неба над головами,

Бажаю всім здоров'я і добра,

З Днем ППО військових я вітаю,

Щоб не торкнулась нікого біда!

***

Вітаю всіх захисників українського неба з Днем ППО! Дякую вам за відвагу, за службу своїй батьківщині! Нехай ваша зброя не пропустить жодної ворожої ракети. Успіхів і перемог, особистих заслуг і досягнень, незламної відваги і честі!

***

Сьогодні день військ ППО, так що побажаємо їм завжди збивати тільки потрібні, військові цілі, ніколи не промахуватися і виступати гарантом того, що ніхто в нашій країні не буде атакований з повітря. Вітаємо всіх, хто пов'язаний з напрямком ППО! Нехай у вас все буде добре і ви скоріше повернетеся до сімей!

***

Ти бережеш спокій нашого неба і спокійних сон наших дітей. Поки наш мирний побут захищають такі люди як ти - нам нема чого боятися. З Днем військ ППО України тебе, наш дорогий воїн! Я бажаю тобі самому мирного неба, міцного здоров'я і люблячої сім'ї. Слава Україні!

***

Вітаю з Днем військ протиповітряної оборони і бажаю, щоб радари не підводили, колеги не кидали в біді, а близькі люди завжди вірили в тебе. Знаходь противника легко, усувай будь-які перешкоди і перешкоди на шляху до успіху, ніколи не відступай від свого і завжди лови сигнали життєвої удачі!

***

Представники військ ППО України, зі святом вас! Ясного неба і привітного сонця над головою бажаємо сьогодні, удачі у всіх справах, здійснення планів, здоров'я, успіхів і великого неземного щастя! І найголовніше-скоріше повертайтеся до своїх родин!

З Днем ППО України 2022 / фото УНІАН
З Днем ППО України 2022 / фото УНІАН
З Днем ППО України 2022 / фото УНІАН
З Днем ППО України 2022 / фото УНІАН
День ППО України / фото telegraf.com.ua
День ППО України / фото telegraf.com.ua

Вас також можуть зацікавити новини: