Різдво Іоанна Хрестителя Предтечі / колаж УНІАН

Різдво Іоанна Предтечі за новим стилем відзначається 24 червня. Цього дня церква святкує народження пророка Іоанна Хрестителя, одного з найвидатніших християнських святих. У народному календарі до цієї дати приурочене свято Івана Купала.

У Різдво Іоанна Предтечі 2024 привітайте близьких зі світлим торжеством. Ми розповіли історію та традиції свята, а також зібрали зворушливі привітання до свята.

Історія свята Різдво Іоанна Хрестителя

Іоанн Предтеча народився в сім'ї праведних християн Захарія та Єлизавети. На момент його народження батьки вже були літніми і не сподівалися на первістка. Перед тим, як Єлизавета дізналася про вагітність, Захарію явився ангел і провістив народження сина, який стане дуже важливим для ізраїльського народу і представить Господа людям.

Відео дня

Головною традицією цього дня є відвідування богослужіння. Якщо немає такої можливості, то помолитися Іоанну Хрестителю можна вдома. Також у це свято варто утриматися від хатньої роботи.

Різдво Іоанна Хрестителя - привітання та картинки

Зі святом Іоанна Предтечі вітаю,

Щастя, радості бажаю.

Щоб замріяне збулося,

Мов у казці щоб жилося.

Хай небо зорепадом чарує,

А сонечко ясне веселку дарує.

***

У Різдво Іоанна Предтечі

Я бажаю вам віри та сили,

Щоб смута та думки лихі

Ніколи вас не підкосили.

Нехай надія у душі не згасне,

Зігріває хай серце кохання,

Будуть мир, розуміння та щастя,

А Господь чує ваші прохання.

***

Побажаю вам терпіння

Й Божого благословіння!

Нехай Предтеча помагає,

Від нечисті та бід оберігає!

Зі святом!

***

У світле літнє свято Різдва Іоанна Предтечі щиро бажаю Божого благословення. Міцного здоров'я, спокою та миру в душі. Нехай небеса завжди будуть відкриті, дарують дива і приносять добрі вісті. Зі святом!

***

Вітаю з Різдвом Іоанна Хрестителя і бажаю гарних новин, родинного щастя, фінансового достатку і міцної віри в те, що Господь завжди допоможе у важкій ситуації!

***

З Різдвом Іоанна Предтечі! Нехай горе обходить стороною, у родині буде злагода і розуміння з першого слова, а в нашу країну прийде довгоочікуваний мир!

***

Вітаю з Різдвом Іоанна Хрестителя! Нехай цей святий оберігає від життєвих негараздів і захищає від біди. Бажаю здоров'я, добробуту, миру та міцної віри у щасливе майбутнє!

***

Вітаю з Різдвом Іоанна Предтечі! Бажаю зустрічати на шляху тільки добрих і милосердних людей. Нехай у душі твоїй завжди живе віра, надія і любов! Зі святом!

Різдво Іоанна Предтечі листівки / картинка УНІАН
Різдво Іоанна Предтечі привітання / картинка УНІАН
Різдво Іоанна Предтечі картинки / картинка УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: