Роман Скорпіон / прес-служба

Український співак Роман Скорпіон презентував потужну роботу "Солдат", у якій уособив рідних братів Івана та Юрія, які у ЗСУ боряться за перемогу нашої країни.

"Нещодавно моя родина пережила тяжкий період – ми втратили зв’язок з одним із моїх рідних братів, які служать на нулі. Декілька тижнів ми не знали, що з ним… Всі ці нестерпно довгі дні ми молили Бога лише про одне - щоб брат повернувся живим. І саме в цей період я написав пісню "Солдат". Це концентрат моїх емоцій та переживань, які знайшли вихід в цій композиції. Вона про моїх братів, Івана та Юрія, а також про всіх захисників і захисниць, яких чекають вдома рідні", - розповів Роман.

Брати Романа Скорпіона / прес-служба

Для співака було важливо зробити акцент на тому, аби показати своїх братів-героїв у новій відеороботі.

"Зйомка кліпу відбувалася в Києві. Режисером виступив Антон Пільноватих, з яким вже була спільна відеоробота на пісню "Океан". Ми довго думали, як можна залучити Юру та Івана. Адже вони повинні були бути в кліпі неодмінно. І той факт, що брати зараз на службі, відчутно ускладнив нам задачу. Але вихід було знайдено, і в кліпі мої брати все-таки присутні. Найуважніші їх точно помітять (посміхається)", - додав артист.

Нагадаємо, Оля Полякова перетворилася у брюнетку для феєричного кліпу.

Вас також можуть зацікавити новини: