
Голлівудська актриса Анджеліна Джолі підтвердила чутки про зйомки в новому фільмі Marvel ходили.
44-річна зірка з'явилася на панелі картини "Вічні" на фестивалі Comic Con в Сан-Дієго разом зі своїми колегами по фільму Брайаном Тайрі Генрі, Річардом Медденом і Сальмою Хайєк, яка також підтвердила свою участь у зйомках.
Читайте такожMarvel розкрила секрети четвертої кінофази: готують одразу 10 фільмів і серіалів
"Я рада бути тут! Бути частиною Всесвіту Marvel, це означає бути вічним, це означає бути сім'єю. Ми всі читали сценарій, тепер ми знаємо, в чому полягає наше завдання, тому ми будемо працювати довго і наполегливо", - сказала зі сцени Джолі, яка мала досить щасливий вигляд, пише ТСН.
На прес-конференції актриса з'явилася в елегантній чорній сукні довжини міді і в класичних човниках.
Уточнюється, що в картині Джолі зіграє Тену. Фільм розповість про расу суперлюдей, яким належить захищати Землю від руйнівників.
Зазначимо, прем'єра "Вічних", режисером яких стала китаянка Хлоя Джао, запланована на листопад 2020 року.