Чак Норріс записав відео до Лукашенка / Скріншот

Відео з’явилось на сайті платних роликів від знаменитостей Cameo.

«Усім привіт. Чак Норріс тут. Я хотів би звернутися до Саші, відомого за кличкою «Саша нуль відсотків» і «Містер Тарган». Ти знаєш, коли я нарізаю цибулю, плачу не я, а цибуля. Тому, якщо ти не зупиниш те, що зараз робиш, я приїду в одну з твоїх резиденцій і змушу тебе плакати», – сказав він на камеру.

Протести в Білорусі й «перемога» Лукашенка:

  • 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Проте вже ввечері на протести вийшли тисячі людей, коли ЦВК оприлюднила попередні результати голосування, згідно з якими перемагав Олександр Лукашенко.
  • Стихійні акції на вулицях Мінська та інших міст продовжуються й нині. Тепер на страйки вийшли працівники найбільших підприємств країни. У відповідь на мирні протести силовики жорстко затримували громадян, били й навіть вбивали. У МВС Білорусі невдовзі підтвердили, що дозволили спецпризначенцям стріляти з табельної зброї «на ураження».
  • На насильство з боку правоохоронних органів відреагувала низка європейських держав. ЄС заявив, що займається підготовкою санкційного списку, та що не визнає вибори в Білорусі.
  • 14 серпня стало відомо, що ЦВК офіційно підтвердила перемогу Лукашенка з 80% підтримки з боку виборців. Проте ні опозиція, ні громадяни з цим не погоджуються. Лідерка об’єднаної опозиції Світлана Тихановська вкотре закликала Лукашенка до мирних перемовин.
  • Білоруси анонсували найбільший марш свободи в історії країни 16 серпня.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram