Зеленський розповів, як живуть його діти під час війни / Фото Скріншот Instagram

Президент України Володимир Зеленський, після розмови з яким зірки Голлівуду закликали допомогти Україні, відверто розповів про життя своїх дітей під час війни. За його словами, 11-річний син Кирило часто запитує про те, коли закінчиться війна.

В інтерв'ю Bild президент поділився подробицями особистого спілкування з дітьми. Щоразу під час розмови з сином, як зізнається глава держави, йому складно. Причиною цьому є те, що він не може пообіцяти швидкого завершення війни, чи припинення постійних обстрілів українських міст:

Він ставить запитання: коли ми переможемо? Йому одинадцять, але я впевнений, що він такий самий, як і більшість українців. Ми обов’язково переможемо. У нас немає альтернативи. Але я не можу обіцяти цього і назвати дату. Мій це син чи інші громадяни України, не має значення.

Відео дня
Скріншот Instagram

Зеленський розповів, що під час повномасштабного вторгнення його діти перебувають в Україні. Вони не виїжджали за кордон, як і більшість українців, попри постійні обстріли росіян.

Як відомо, 19-річна донька Зеленського Олександра навчається в українському університеті, а син Кирило – школяр. Президент каже, що його діти намагаються жити звичайним життям.

"Складно, коли ти не можеш нічого планувати для своїх дітей. Ніяких канікул, ніякого відпочинку, всі думають про війну. Мій син постійно говорить про війну. Наші діти запитують, коли закінчиться війна… Це важко. Багато наших дітей навчаються онлайн і вже два роки не були в школі. Я не хочу скаржитися, але всі ми хочемо, щоб цей жахливий час закінчився", – зазначив лідер країни.

Скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська зізналася, чого найбільше бажає зараз.

Вас також можуть зацікавити новини: